Autoservis Jičín Logo autobazar DAVO Plus Jičín

Autobazar, autoservis, pneuservis
Také servis Land Rover II

Autoservis DAVO Plus nabízí komplexní služby v oblasti servisu motorových vozidel všech značek. Dále nabízíme i kvalitní pneuservis, servis a doplňování klimatizací.

Objednat se do autoservisu: 776 32 10 95

Služby autoservisu:


Servis a plnění klimatizací

Vaše klimatazace nevoní? Už to nechladí jako dřív? Máte před horkou dovolenou a potřebujete rychle servis klimatizace?
  • Servis klimatizací
  • Plnění klimatizací
  • Desinfekce klimatizací

Jak poznáte, že je s klimatizací vše v pořádku?

Sledujte pozorně klimatizaci při jejím provozu. Pokud je zapnutá a okolní teplota je cca 25°C, tak by se teplota vzduchu proudícího z výdechů měla pohyboval okolo 5-10°C. Zároveň by se kompresor při volnoběžných otáčkách neměl vypínat. Také jakýkoli nezvyklý hluk kompresoru může naznačovat problém.

Dalším velmi častým problémem klimatizací je zápach, který se může začít projevovat i po několika měsících či letech provozu Vašeho auta. Převážně je způsoben hromaděním mikroorganizmů či plísní v potrubí klimatizace. Proto je dobré, několik minut před vypnutím motoru, nechat běžet ventilaci vozidla bez zapnuté klimatizace, aby se případná nakondenzované vlhkost stihla vysušit.

V každém případě je včasná návštěva odborníků v případech výše uvedených namístě.

Zasílání novinek

odebírat

Novinky

19  2020
Nejvyšší čas na výměnu pneumatik
19. 4. 2020
Letní sezóna se blíží. Máte už přezuto? Dojíždět zimní pneumatiky v létě je nesmysl a hazard! Nabíme vám služby pneuservisu, tak neváhejte, rezervujte si termín a přijeďte na výměnu pneumatik k nám.

18  2020
Specialisté na Land Rover II
18. 4. 2020
Věděli jste, že autoservis DAVOPLUS je specialista na vozy Land Rover II. Samozřejmě opravujeme všechny značky a modely aut, ale Land Rover II máme obvzlášť v oblibě.